I'M CURE PATCH

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 45,00 zł 45.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

I’M CURE PATCH – dwuetapowe plasterki przeciwtrądzikowe, do każdego rodzaju skóry.

Krok 1 – CALM PATCH - plasterek z mikroigłami, minimalizujący podrażnienie skóry, wprowadza składnik aktywny bezpośrednio do skóry.

Krok 2 – CURE PATCH - hydrokoloidowy plasterek o działaniu nawilżającym i regeneracyjnym, nie pozostawia śladów po wypryskach, wodoodporny, pozwala skórze oddychać i zabezpiecza przed dostępem zarazków.

Sposób użycia: Oczyścić i osuszyć skórę twarzy. Przykleić plasterek na wyprysk, docisnąć lekko i przytrzymać przez 10 sekund. Zostawić na skórze przez 2 do 3 godzin. Usunąć plasterek i oczyścić skórę. Uwaga – Calm Patch – plasterek z mikroigłami – musi pozostać suchy.

Ingredients: Sodium Hyaluronate, Niacinamide, Camellia Japonica Flower Extract, Centella Asiatica Extract, Tranexamic Acid, Salicylic Acid, Sh-Oligopeptide-1, Sh-Polypeptide-1, TetraPeptide-44

Zawartość netto: Calm Patch 5mg x 6 sztuk; Cure Patch 6 sztuk

Ostrzeżenia: Produkt kosmetyczny do stosowania miejscowego, dedykowany dla osób dorosłych, nie wykazujących uczulenia na którykolwiek ze składników. Nie nakładać na podrażnioną lub zranioną skórę. Przerwać stosowanie w przypadku wystąpienia podrażnienia lub swędzenia. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Najlepiej zużyć przed końcem: patrz – data na opakowaniu

Numer partii: patrz - numer na opakowaniu

Podmiot odpowiedzialny: Agata Darul Kosmetikshandel, Brookdeich 11, 21029 Hamburg

Kraj pochodzenia: Korea Południowa

Wszystkie kosmetyki są zarejestrowane i wprowadzone do obrotu na terytorium Unii Europejskiej zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) NR 1223/2009 z dnia 3 listopada 2009 r. dotyczące produktów kosmetycznych.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium