I’M FILL PATCH

Rewolucyjne, bezbolesne i ekspresowe rozwiązanie w Twojej pielęgnacji domowej zmniejszające widoczność zmarszczek mimicznych! Napnij i nawilż delikatną skórę wokół oczu! Wygładź bruzdy nosowo-wargowe bez inwazyjnych zabiegów!

Hydrokoloidowe plasterki z równomiernie rozłożonymi czterystoma mikroigiełkami z hialuronianu sodu.

Hialuronian sodu, czyli sól sodowa kwasu hialuronowego to bardzo hydrofilowa substancja, która tworząc na powierzchni skóry film, kondycjonuje ją zapewniając odpowiednie nawilżenie – ogranicza TEWL (transepidermalną utratę wody). To składnik silnie pielęgnacyjny, wypełnia zmarszczki, nawilża, odmładza, wzmacnia i poprawia elastyczność skóry. Ma także działanie regenerujące, przyspiesza gojenie ran, działa przeciwzapalnie, likwiduje blizny i przebarwienia, wzmacnia barierę ochronną skóry, ma zdolność wychwytywania jonów metali ciężkich oraz innych toksyn z otoczenia i przekształcania ich w połączenia rozpuszczalne w wodzie, dzięki czemu skóra nabiera odporności na alergeny i oczyszcza się.

Karatica zastosowała nowatorską technologię, dzięki której podczas aplikacji produktu składniki aktywne uwalniane są w sposób ciągły dla uzyskania skutecznych rezultatów. Po nałożeniu na obszar zmarszczek składnik aktywny jest bezpośrednio dostarczany do wewnętrznej warstwy skóry przez rozpuszczalne mikroigły hialuronianu sodu o długości 0,3 mm.

Kolejnym kluczowym składnikiem jest heksapeptyd acetylowy-8, który dodatkowo wzmacnia efektywność przeciwzmarszczkowego działania plastrów. Acetylowy heksapeptyd-8 (Argireline) to najpopularniejszy substrat toksyny botulinowej. Działanie Heksapeptydu, jest podobne do działania „botoksu”, blokuje on skurcze mięśni twarzy odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek mimicznych, zmniejszenia widoczne skutki starzenia się skóry,  wypłycania   zmarszczki. Argireline jest nietoksyczna, działa na poziomie synaps nerwowo – mięśniowych i powoduje rozluźnienie (rozkurcz) mięśni mimicznych, powodujących tworzenie się zmarszczek. Oprócz tego hamuje nadmierne wytwarzanie katecholamin, które sprzyjają tworzeniu zmarszczek mimicznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium